«

»

Wyniki konkursu fotograficznego im.Henryka Rogozińskiego`Taki Pejzaż`

Czarna Białostocka, 12 Luty 2016

Protokół z posiedzenia jury IV edycji konkursu fotograficznego
Taki pejzaż im. Henryka Rogozińskiego

Jury w składzie:
Przewodniczący: Andrzej Kudlewski – Polski Związek Fotografów Przyrody .Klub fotograficzny Pryzmat w Czarnej Białostockiej. Członek: Marek Wiński Klub Fotograficzny Pryzmat w Czarnej Białostockiej.
Członek: Czesław Wysocki, Klub Fotograficzny Pryzmat w Czarnej Białostockiej.
Członek: Edward Kudlewski Klub Fotograficzny w Czarnej Białostockiej .
Członek: Grzegorz Wilczewski AF Forum, Klub Fotograficzny Pryzmat w Czarnej Białostockiej.
Członek: Mateusz Banel Klub Fotograficzny Pryzmat w Czarnej Białostockiej
W dniu 12 Luty 2016. Jury dokonało przeglądu 143 prac 42 autorów nadesłanych na konkurs i postanowiło:
– I miejsce przyznać Markowi Jóżków godło ( Agawa45 )z Koszalina.
za Zdjęcia pt.Zmierzch
– II miejsce przyznać Piotrowi Grochala godło ( Groszek 40 )z Warszawy. za zdjęcie pt. Zimowy sen
– III miejsce przyznać Joannie Sawickiej godło (Jaszka ) z Białegostoku.
za zdjęcie pt. Kapliczka

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowano 47 prac następujących autorów:
Zbigniew Ciborowski – Łomża
Joanna Drzewińska – Warszawa
Jerzy Bednarski – Lublin
Małgorzata Pawelczyk – Białystok
Piotr Targoński – Olsztyn
Bartłomiej Bara – Lutcza
Paweł Wrona – Wierzchosławice
Edyta Nitecka – Owieczno
Teresa Hasso Agopsowicz – Olsztyn
Daniel Eysymont – Ostrołęka
Krzysztof Tarnówka – Olkusz
Bogdan Białczak . Nowa Wieś
Anna Jakubowska – Gdańsk
Sylwia Larkiewicz – Ostrołęka
Natalia Tejs – Jeziorany
Piotr Waś – Krauszów
Marta Leśniakowska – Warszawa
Krzysztof Kadziewicz – Białystok
Bartłomiej Mika – Skierniewice
Rafał Reddig . Oleszowo-Borki
Jolanta Kolinko – Olsztyn
Wojciech Domagała – Kielce
Marek Hasso – Agopsowicz -Olsztyn

Jury podkreśla wysoki poziom prac nadesłanych na konkurs. Większość z nich była zainspirowana twórczością Henryka Rogozińskiego.
Wernisaż wystawy pokonkursowej odbedzie się w dniu 12 marca 2016 ( sobota ) o godzinie 17 w Domu Kultury w Czarnej Białostockiej przy ul.Kościelnej 8

Balony.Jerzy Bednarski Bracia - Daniel Ejsymont Brzask - Krzysztof Kadziewicz Czas robi swoje - Daniel Ejsymont Droga - Joanna Sawicka Drzewo Jesienne - Zbigniew Ciborowski Drzewo wiosenne - Zbigniew Ciborowski Drzewo zimowe - Zbigniew Ciborowski Grusze - Rafa_ Reddig I..Miejsce - Zmierzch -  Marek Jó_ków II..Miejsce - Zimowy sen - Piotr Grochala III-Miejsce..Kapliczka - Joanna Sawicka Jesienne klimaty - Jolanta Kolinko Kanion - Piotr Wa_ Konie. - Jerzy Bednarski Krajno - Wojciech Domaga_a Krzysztof Tarnówka (1) Krzysztof Tarnówka (2) Mstow - Wojciech Domaga_a Nad Biebrz_ - Bogdan Bia_czak Oddech - Ma_gosia Pawelczyk Pejza_ nadburza_ski - Joanna Drzewi_ska Peru - Teresa Hasso-Agopsowicz Pielgrzymi - Ma_gorzta Pawelczyk

SONY DSC

SONY DSC

Po_ów - Piotr Targo_ski Pola Toskani-Tryptyk - Anna Jakubowska (1) Pola Toskani-Tryptyk - Anna Jakubowska (2) Pola Toskani-Tryptyk - Anna Jakubowska (3)Puszcza Bolinowska - Bartek Mika Stare W_uki - Natalia Tejs Straznik  czasu - Jolanta Kolinko Sztorm - Marek Jó_ków Tam gdzie s_o_ce k_adzie si_ do snu - Pawe_ Wrona Tryptyk-Las - Marta Le_niakowska (1) Tryptyk-Las - Marta Le_niakowska (2) Tryptyk-Las - Marta Le_niakowska (3) U nieba bram - Piotr Wa_ Wierzby - Rafa_ Reddig Wschód - Bartek Mika Zatrzymany czas - Piotr Grochala _uk tryumfalny - Piotr Targo_ski _wiadectwo - Natalia Tejs 1 Po deszczu_Fot.Bartlomiej Bara 1. Cerkwisko - Edyta Nitecka 2 Wierzby_Fot.Bartlomiej Bara 3 Wie_ o poranku_Fot.Bartlomiej Bara Armenia - Marek Hasso - Agopsowicz

SONY DSC

SONY DSC

Balon - Krzysztof Kadziewicz