«

»

Wernisaż pokonkursowy „Taki Pejzaż” i nie tylko! Zapraszamy

WYSTAWA ON LINE, piątek 24 kwietnia 2020r

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do śledzenia naszego wydarzenia na FB,

gdzie na bieżąco będą udostępniane materiały w formie ON LINE.

KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 

Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego im. Henryka Rogozińskiego
pt. ” Taki Pejzaż „ Czarna Białostocka 14.02.2020


I miejsce Mariusz Krzyżak – Jasło tytuł – „Monokultura” – 800 pln.

.

II miejsce Piotr Grochala – Warszawa – tytuł ” Zasnute mgłą wspomnienia” – 600pln

.III miejsce Rafał Reddig – Olszewo Borki – tytuł ” Nocny krajobraz” 300pln

 

Protokół z posiedzenia Jury VIII-edycji Konkursu fotograficznego im.Henryka Rogozińskego ” Taki Pejzaż ” organizowanego przez Dom Kultury w Czarnej Białostockiej przy współpracy Klubu Fotografii Przyrodniczej i Artystycznej ”Pryzmat „

Jury w składzie :
Grzegorz Wilczewski – Agencja Fotograficzna Forum…klub fotograficzny Pryzmat
Edward Kudlewski – Klub fotograficzny Pryzmat .
Gabriel Herbuś – Klub Fotograficzny Pryzmat .
Przewodniczący Jury Andrzej Kudlewski – Związek Polskich Fotografów Przyrody Okręg Podlaski …Klub fotograficzny Pryzmat.
Dnia 14 lutego 2020 roku Jury dokonało przeglądu 213 prac nadesłanych na konkurs przez 75 autorów i postanowiło przyznać ;
1 miejsce Mariusz Krzyżak – Jasło tytuł – „Monokultura” – 800 pln.
2 miejsce Piotr Grochala – Warszawa – tytuł ” Zasnute mgłą wspomnienia” – 600pln
3 miejsce Rafał Reddig – Olszewo Borki – tytuł ” Nocny krajobraz” 300pln.
Ponadto do wystawy zakwalifikowano 59 prac 34 autorów .

1 Joanna Sawicka – Białystok.
2 Małgorzata Pawelczyk – Białystok
3 Daniel Ejsymont – Ostrołeka
4 Sylwia Larkiewicz -Ostrołęka
5 Rafał Reddig – Olszewo Borki
6 Piotr Grochala – Warszawa
7 Mariusz Krzyżak – Jasło
8 Paweł Ferenc – Nowy Sącz
9 Marek Jóżków -Koszalin
10 Przemysław Kruk – Poraj
11 Przemysław Pędziwiatr -Kraków
12 Marcin Kania – Kraków
13 Kamila Nogal Gett -Olszyna
14 Maciej Cmoch – Siedlce
15 Marek Kojro -Olsztyn .
16 Michał Sośnicki -Zawoja
17 Dariusz Szubiński -Garwolin
18 Marcin Bawiec -Tarnów
19 Piotr Łotecki -Kraków
20 Sławomir Kotara Mińsk Mazowiecki
21 Andrzej Kozicki – Sandomierz
22 Dariusz Delmanowicz – Przemysl
23 Karina Pala – Częsochowa
24 Wiesław Górski -Gnaty
25 Kamila Wiśniewska – Hałka – Olsztyn
26 Olga Chaplin – Wałbrzych
27 Jan Olchówka – Giżycko
28 Joanna Szandruk – Zielona Góra
29 Wojciech Traczewski – Olsztyn
30 Sebastian Piórek – Warszawa
31 Małgorzata Szura Piwnik – Gdynia
32 Anna Jakubowska – Gdańsk
33 Anna Kowalczyk -Warszawa
34 Krzysztof Wyrembek – Ciechanów