Konkurs Fotograficzny „Taki Pejzaż” – WYNIKI

Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego im. Henryka Rogozińskiego
pt. ” Taki Pejzaż „ Czarna Białostocka 15.02.2021

I MIEJSCE

Małgorzata Pawelczyk – Białystok

II MIEJSCE

Joanna Sawicka – Białystok

III MIEJSCE

Michał Ślęczek – Nekla

Wystawa online „Taki Pejzaż” 2021 (kliknij)

Czarna Białostocka, 10 luty 2021
Protokół z posiedzenia jury IX edycji konkursu fotograficznego
„Taki pejzaż” im. Henryka Rogozińskiego, organizowanego przez Dom Kultury w Czarnej Białostockiej
przy współpracy Klubu fotografii Przyrodniczej i Artystycznej „ Pryzmat „

Jury w składzie:
Przewodniczący: Andrzej Kudlewski – Związek Polskich Fotografów Przyrody ZPFP –Okręg Podlaski ,
Klub Fotograficzny „ Pryzmat” w Czarnej Białostockiej .
Członek: Grzegorz Wilczewski Agencja Fotograficzna „Forum”, Klub Fotograficzny „Pryzmat” w Czarnej Białostockiej.
Członek: Paulina Radziszewska Klub Fotograficzny „Pryzmat” w Czarnej Białostockiej – Akademia
Fotografii i Przedsiębiorczości
Członek: Gabriel Herbuś Klub Fotograficzny „Pryzmat” w Czarnej Białostockiej.

W dniu 10 lutego 2021 r. Jury dokonało przeglądu 258 prac nadesłanych na konkurs przez 88 autorów
i postanowiło przyznać :
Małgorzata Pawelczyk – Białystok – I miejsce
Joanna Sawicka – Białystok – II miejsce
Michał Ślęczek – Nekla – III miejsce

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowano 61 prace38 autorów:
Anna Klinkosz – Koszalin
Anna Kowalczyk – Warszawa
Artur Czarnecki – Poznań
Beata Wilczyńska – Studzianki
Bożena Pochopień – Kraków
Edyta Filipek Bajor – Stryszów
Ewa Kolbusz – Kraków
Grażyna Adamczyk – Lublin
Grzegorz Truchanowicz – Karpacz
Jacek Przeworski – Bodzentyn
Jan Najdowski – Łódż
Jan Olchówka – Giżycko
Janusz Gajewski – Kraków
Joanna Sawicka – Białystok
Jolanta Szabłowska – Szczecin
Kamila Trybała – Maków
Katarzyna Preuss – Poznań
Łukasz Horoszko – Suchowola
Łukasz Knop – Olsztyn
Magdalena Tok Ratajczak – Joniec
Maksymilian Sobczak – Warszawa
Małgorzata Pawelczyk – Białystok
Marek Sobotnicki – Szczecin
Mariusz Pietranek – Dąbrowa Górnicza
Marta Kolczyńska – Stawiguda
Marta Wojnarowska Olszewska – Lipków
Mateusz Ziętara – Tuchanowicz
Michał Sośnicki – Zawoja
Michał Ślęczek – Nekla
Monika Mściwojewska – Białystok
Paweł Smolik – Jaworzno
Piotr Grochala – Warszawa
Piotr Lisowski – Radymno
Robert Połys – Częstochowa
Wiktor Stasiak – Częstochowa
Wojciech Lisiński – Olsztyn
Zdzisław Barut – Krosno
Ziemowit Kalkowski – Koszalin

Jury podkreśla wysoki poziom prac, które w większości inspirowane są twórczością Henryka
Rogozińskiego