NASZE KONKURSY


KONKURS BOŻONARODZENIOWY "Najpiękniejsza Bombka"

Kategoria wiekowa 5-7 lat:

I nagroda:
Natalia Sawczuk
II nagroda:
Damian Halicki
Alicja Falkowska
III nagroda:
Konrad Połonowski
Hanna Haraburda
Wyróżnienia:
Ignacy Guziejko
Hanna Kraszewska
Jakub Pańkowski

Kategoria wiekowa 8-10 lat:
I nagroda:
Tymon Marcinowicz
II nagroda:
Karol Kalinowski
Zofia Klimowicz
III nagroda:
Filip Falkowski

Kategoria wiekowa 11-15 lat:
I nagroda :
Weronika Paradowicz
II nagroda:
Jakub Horba
III nagroda:
Amelia Ołdytowska

Wyróżnienia:
Martyna Szymańska
Zuzanna Litwińska

Nagrodę główną (tablet ) dla Najpiękniejszej Bombki spośród wszystkich nadesłanych na konkurs zdobywa:
Julia Marcinowicz

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 stycznia o godz 17.00 w WDK w Czarnej Wsi Kościelnej podczas ,,Wieczoru kolędniczego”

Kliknij i pobierz Protokół Konkursu


KONKURS PLASTYCZNY "Anioły Bożonarodzeniowe"


COROCZNE KONKURSY

POBIERZ

Regulamin oraz Kartę Zgłoszenia na Konkurs Fotograficzny "Taki Pejzaż"
Wyniki X Edycji Konkursu Fotograficznego „Taki pejzaż” im. Henryka Rogozińskiego
Jury w składzie:
👉 Przewodniczący: Andrzej Kudlewski
Związek Polskich Fotografów Przyrody Okręg Podlaski – Klub
Fotografii „ Pryzmat z Czarnej Białostockiej.
👉 Członek – Paulina Radziszewska
Akademia Fotografii i Przedsiębiorczości – Białystok – Klub Fotografii „Pryzmat” w Czarnej Białostockiej.
👉 Członek – Mateusz Banel
Klub Fotografii „ Pryzmat „ z Czarnej Białostockiej
👉 Członek – Gabriel Herbuś
Klub Fotografii -„Pryzmat” w Czarnej Białostockiej
👉 Członek – Adam Woroniecki
Fototechnika – Gdańsk – Klub Fotografii „Pryzmat”
w Czarnej Białostockiej
W dniu 4 lutego2022. Jury dokonało przeglądu 291 prac nadesłanych na konkurs przez 93 autorów i
postanowiło:
🥇 I miejsce i 800 pln przyznać  Maciejowi Stobierskiemu
z Sosnowca za zestaw pt „ Krzyże Pokutne”
🥈 II miejsce i 600pln przyznać Jakubowi Jaroszewicz
z Białegostoku za zdjęcia pt „ Cerkiew “
🥉 III miejsce i 300 pln przyznać Magdalenie Grudzińskiej z Lublina
za zdjęcie pt „Ponidzie”
Na wystawę pokonkursową zakwalifikowano 56 prac
następujących autorów:
Marek Jóżków – Koszalin
Wiesław Górski – Gnaty
Marta Kałnaus – Białystok
Krzysztof Kadziewicz – Białystok
Łukasz Knop – Olsztyn
Beata Wilczyńska – Studzianki
Grażyna Adamczyk – Lublin
Krzysztof Mierzejewski – Suwałki
Alan Czekierda – Warszawa
Monika Mściwujewska – Białystok
Adam Zborowski – Warszawa
Katarzyna Gritzmann – Starachowice
Małgorzata Pawelczyk – Białystok
Urszula Ferenc – Nowy Sącz
Andrzej Ruciński – Siedlce
Edyta Filipek-Bajor – Stryszów
Paweł Karpienko – Sokółka
Joanna Sawicka – Białystok
Jarosław Piotrowski – Lublin
Wiesław Jabłoński – Zamość
Jolanta Kolinko – Olsztyn
Łukasz Horoszko – Suchowola
Marek Teodorczyk – Myślibórz
Andrzej Męczkowski – Wysokie Mazowieckie
Alicja Przybyszowska – Nowy Sącz
Wojciech Lisiński – Olsztyn
Jacek Dryglewski – Biała Podlaska
Kamila Wiśniewska-Hałka – Olsztyn
Magdalena Pierzchała – Warszawa
Jan Olchówka – Giżycko
Wiesława Stawarz – Sosnowiec
Ewa Gawlik – Ostrowiec
Jury podkreśla wysoki poziom prac nadesłanych na konkurs. Większość z nich była zainspirowana twórczością Henryka Rogozińskiego.
Wszystkim serdecznie Gratulujemy!!

Pozostałe konkursy