Category: Aktualności

Życzenia Wielkanocne 2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpocznie się już 1 kwietnia br. Obecnie trwają prace organizacyjne i przygotowawcze. To niezwykle ważne badanie statystyczne obejmujące całą populację mieszkańców Polski. Jest ono realizowane raz na 10 lat.KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ – Liczymy się dla Polski – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 – Aktualności …

Kontynuuj czytanie

Jarmark Wielkanocny 2021 – odwołany

UWAGA Z przykrością informujemy, że planowany na 21 marca 2021r. Jarmark Wielkanocny zostaje ODWOŁANY z uwagi na wprowadzenie nowych obostrzeń obowiązujących od 20 marca.  Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

NABÓR do grupy MINI FARCIK

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie e-maila na adres: dkczarnabial@gmail.com. Tytuł: Zajecia taneczne Imię i nazwisko dziecka, data urodzenia, nr kontaktowy do rodzica.

Konkurs z okazji DNIA KOBIET!

      Zapraszamy do udziału w naszych konkursach!  

Plastyka online

Zapraszamy na plastykę w formie ONLINE Zachęcamy do wrzucania zdjęć w komentarzach pod postem z zadaniami więcej informacji na naszym Facebook’u LINK do Facebooka Domu Kultury w Czarnej Białostockiej Zadania na kwiecień (kliknij i pobierz)

Wręczenie nagród w konkursach feryjnych.

Wręczenie nagród  w Konkursach „Co Nas Łączy” oraz „Najpiękniejsza Bombka” odbędzie się 27 stycznia 2021 w godzinach 17.00-19.00 w WDK w Czarnej Wsi Kościelnej, ul. Wesoła 26  

Konkursy FERYJNE – Serdecznie zapraszamy do udziału!

KARTY ZGŁOSZENIA ORAZ REGULAMINY DO POBRANIA POD LINKIEM : Zapraszamy do udziału w konkursach! » DOM KULTURY (dkczarna.com)

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2021

UWAGA Ważne informacje dot. zajęć w Domu Kultury