Klub Fotografii “Pryzmat”

Klub Fotografii Przyrodniczej i Artystycznej “Pryzmat” tworzą entuzjaści fotografii, których pasją jest ukazywanie piękna przyrody oraz zatrzymywanie ulotnych momentów rzeczywistości…

Klub “PRYZMAT” powstał w 2002 r., jest klubem amatorskim, zrzeszającym ludzi z różnych grup zawodowych o szerokim przekroju wiekowym, których łączy wspólna pasja.
W swoim dorobku mamy liczne wystawy prezentowane na terenie gminy Czarna Białostocka, bierzemy udział w konkursach fotograficznych, współpracujemy z prasą lokalną; zdjęcia publikowane były również w prasie ogólnopolskiej.

Dzięki życzliwej współpracy z miejscowym Domem Kultury oraz wsparciu Domu Kultury w Czarnej Białostockiej chcielibyśmy podzielić się z Państwem częścią naszego dorobku, naszym sposobem postrzegania otaczającej rzeczywistości oraz spróbować spopularyzować fotografię jako uniwersalne medium w dzisiejszych czasach.

Klub Pryzmat zaprasza wszystkich zainteresowanych fotografią, zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane w tematyce fotografii.

Środa |  godz. 16:00-18:00
Piątek |  godz. 16:00-18:00

Spotkania odbywają się przy ul. Kościelnej 8

Kontakt: pryzmat.kfpia@gmail.com

 

Galeria